NÁMOŘNÍ PŘEPRAVA

Na přání Zákazníka jsme schopni zajistit celou řadu námořní přepravy zboží a všechny druhy provozu přístavů. Každou zakázku podporuje silniční přeprava (dodání a odběry) a celní odbavení celních agentur, které s námi spolupracují. Také zajišťujeme komplexní řízení dodavatelského řetězce “od dveří ke dveřím”.
Zajišťujeme dodávky zboží pro přepravu kontejnerů (FCL), kusových zásilek (LCL), stejně jako nadměrných velikostí. Jelikož se chceme přizpůsobit potřebám a trendům polského trhu, který vyžaduje rychlou a levnou přepravu, v naší nabídce najdete i kombinovanou přepravu, připojištění na vyžádání Zákazníka a zajištění námořních charterů.
Při využití služby „track-trace” můžeme sledovat zásilky přes webový prohlížeč. Tento systém umožňuje řízení zbožím v rámci individuální zásilky, co vám dává možnost sledování pohybu zaslaného zboží.
Zajišťujeme přepravu v různých směrech i za jakýchkoliv dodacích podmínek. Přizpůsobujeme se potřebám menších společností, stejně jako mezinárodních korporací. Najdeme pro vás optimální řešení, bez ohledu na to, zda je v daném okamžiku důležitější expresní dodání a nízké náklady.