Letecká přeprava

Nabízíme širokou škálu spediční služby v letecké přepravě. Na přání Zákazníka jsme schopni zajistit celou řadu dopravních zásilek na pravidelných linkách dopravních nebo nákladních letadel na základě přepravních kapacit aerolinek na světových trzích.
Naši odborníci nespoléhají pouze na standardní nabídku, ale přizpůsobují ji úzce požadavkům Zákazníka.
Při vhodném výběru spolehlivých a osvědčených subdodavatelů jako jsou silniční dopravci nebo letecké společnosti, bezpečně a včas přepravíme Vaše zboží.
Zajišťujeme komplexní řízení dodavatelského řetězce od dveří odesílatele ke dveřím příjemce. Kromě toho na celé přepravní trase pomocí profesionálních nástrojů používaných v letectví umožňujeme sledování stavu zásilky.
V naší nabídce najdete také přepravu charterovými letadly typu cargo. Na vaše přání jsme schopni zajistit charterové letadlo typu cargo z nebo na jakékoli letiště pro malé i velké zásilky.
Kromě toho, abychom splnili požadavky a pomohli při výběru nejvhodnějšího řešení, jsme zavedli dvě standardizované služby – Ekonomickou a Expres. Liší se dodací lhůtou, což se odráží v ceně služby.
Individuální přístup ke každému Zákazníkovi a flexibilita provozní účinnosti jsou zárukou našich profesionálních služeb!